Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 23 Aug
kl 08:00 - 18:00
Team Hugaas samling
Team Hugaas samling fra mandag 23.8-29.8.
Sun 5 Sep
kl 18:00 - 18:30
Treningsleir Sirdal Skiskyting
Fri 17 Sep
kl 18:00 - 23:00
Privat utleie
Fri 20 May 2022
kl 18:00 - 23:00
Privat utleie
Fri 27 May 2022
kl 18:00 - 20:00
Privat utleie
Østre Toten Skilag   Konfirmasjon
Fri 16 Sep 2022
kl 18:00 - 20:00
Privat utleie
Tue 2 May 2023
kl 18:00 - 20:00
Konfirmasjon
Aase Laeskogen
Fri 19 May 2023
kl 17:00 - 17:00
Konfirmasjon
Sondre Borgen
Fri 26 May 2023
kl 18:00 - 20:00
Konfirmasjon
Aase Laeskogen
Fri 9 Jun 2023
kl 18:00 - 17:00
Konfirmasjon
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 24 Jun
kl 00:00 - 21:00
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 20:30
Møte i Haraldbua- Aase
Møte angående ulike saker for Øts i Haraldbua kl.…   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 06:00 - 20:00
Team Woodcom
Treningsleir skiskyting m overnatting ca 20 stk   Les mer  
Sat 19 Jun
kl 07:30 - 21:30
Team woodcom treningsleir
Treningsleir skiskyting ca 20 stk m overnatting   Les mer  
Fri 18 Jun
kl 18:00 - 23:30
Paviljong regnskapskontoret
Østre Toten Skilag  
Sommerfest   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 21:00
Lions
Østre Toten Skilag  
Møte   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 00:00 - 23:30
GT-karusellen løp nr 3
Østre Toten Skilag   Løp   Skistadion Raufoss
Løping i uke 21 og 22 i Karidalen med egen…   Les mer  
Sat 5 Jun
kl 10:00 - 15:00
Nordre Eidsvold ski
Trening   Les mer  
Fri 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
Privat utleie
Privat utleie   Les mer  
Sat 29 May
kl 13:00 - 22:00
GTL
Trening og grillfest   Les mer  
Mon 24 May
kl 00:00 - 23:30
GT-karusellen løp nr 2
Østre Toten Skilag   Nordlivegen 355
Løping i uke 21 og 22 i Karidalen med egen…   Les mer  
Sun 23 May
kl 00:00 - 18:15
Team Valdres- samling
  Les mer  
Wed 19 May
kl 15:00 - 21:30
Team Valdres- samling
Team Valdres samling   Les mer  
Mon 10 May
kl 00:00 - 23:30
GT-karusellen løp nr 1: VIND
Østre Toten Skilag   Løp   Vestre Totenveg 523
Første løp av GT-karusellen 2021…   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:00 - 20:30
Årsmøte
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 09:00 - 13:00
Hoffsvangen barnehage
Skilek   Les mer  
Sat 20 Mar
kl 13:00 - 15:00
3. kl Kapp skole
Ca 25 stk i akebakken   Les mer  
Sat 13 Mar
kl 10:00 - 22:00
Stian Peterson
Grillhytta   Les mer  
Fri 12 Mar
kl 09:30 - 14:00
Lena u skole
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 09:00 - 14:00
Lena u skole
  Les mer  
Fri 26 Feb
kl 09:00 - 14:00
Hoffsvangen barnehage
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 09:00 - 15:00
Hoffsvangen skole
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 08:30 - 13:00
10 trinn Lena u skole
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Østre Toten Idrettsråd
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 08:00 - 14:00
Hoffsvangen skole
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 18:00 - 21:00
Vilde show
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 18:00 - 21:00
Vilde Vigerust
Østre Toten Skilag  
Paviljongen   Les mer  
Levert av IdrettenOnline