Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 4 Jun
kl 18:00 - 20:00
Privat utleie Privat utleie
Fri 17 Sep
kl 18:00 - 23:00
Privat utleie
Fri 20 May 2022
kl 18:00 - 23:00
Privat utleie
Fri 16 Sep 2022
kl 18:00 - 20:00
Privat utleie
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 26 Mar
kl 09:00 - 13:00
Hoffsvangen barnehage
Skilek   Les mer  
Sat 20 Mar
kl 13:00 - 15:00
3. kl Kapp skole
Ca 25 stk i akebakken   Les mer  
Sat 13 Mar
kl 10:00 - 22:00
Stian Peterson
Grillhytta   Les mer  
Fri 12 Mar
kl 09:30 - 14:00
Lena u skole
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 09:00 - 14:00
Lena u skole
  Les mer  
Fri 26 Feb
kl 09:00 - 14:00
Hoffsvangen barnehage
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 09:00 - 15:00
Hoffsvangen skole
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 08:30 - 13:00
10 trinn Lena u skole
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Østre Toten Idrettsråd
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 08:00 - 14:00
Hoffsvangen skole
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 18:00 - 21:00
Vilde show
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 18:00 - 21:00
Vilde Vigerust
Østre Toten Skilag  
Paviljongen   Les mer  
Mon 25 Jan
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Østre Toten Idrettsråd
Bruker klubbhytta   Les mer  
Sat 23 Jan
kl 09:30 - 15:00
Nittedal Hundekjørerklubb
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
ØTS
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Klubbrenn
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 17:30 - 19:00
ØTS
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
ØTS
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 10:30 - 13:00
ØTS testrenn
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
KK
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 18:00 - 20:30
Øts
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:30 - 18:00
Raufoss
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:30 - 18:00
Vind
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 17:30 - 21:00
ØTS
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 16:30 - 18:00
KK
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Vind
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 17:30 - 20:00
ØTS
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 16:30 - 17:00
Raufoss
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Møte ØTS-sprinten
Møte i arr.kom ØTS-sprinten 29. des   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Vind 11-12
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 18:30
Øts
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
KK
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
Trening øts
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 16:30 - 18:00
Gjøvik
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 16:30 - 18:00
Raufoss
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Styremøte Østre Toten Idrettsråd
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 08:00 - 20:00
Nærsamling ØTS gr.13-16
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 08:00 - 17:00
Privat utleie
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Privat utleie
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 16:30 - 20:00
Privat utleie
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline