GT-karusellen ØTS - Karidalen uke 21-22


Tider og deltakelse registreres som påmelding på denne linken:

http://ostre-toten-skilag.no/events/ticketcart?eventid=1000037920


Det er frivillig betaling for å delta på dette opplegget nå i vår, men klubbene setter pris på å få inn noen inntekter så har du lyst og mulighet kan startkontingent og bidrag Vippses til 87528 (Vind IL). Det er samme Vipps-kode på alle løpene og anbefalt beløp er kr 60 per løp.



Spørsmål kan stilles på mail til: gtkarusellen@gmail.com


Listen over gjennomført løp (oppdatert 1. juni 2020 kl 11:00):


Navn i excel her:

Lister tider GT-karusell 2020

 
GT-karusellen Karidalen
NavnKlubbFødselsårLøypeTid
Tobias NjåGjøvik Friidrettsklubb20051 kmDeltatt
Hedda NjåGjøvik Friidrettsklubb20071 km4:50
Johannes NisjaBygdø IL20111 kmDeltatt
Tuva NjåGjøvik Friidrettsklubb20121 km7:00
Håvard NjåGjøvik FriidrettsklubbSenior1 km4:20
Halvard Aasvoll - RognlienØstre Toten Skilag 20073 km17:46
Hedda NjåGjøvik Friidrettsklubb20073 km15:09
Karen Haanes StrandlieGjøvik Skiklubb20073 km14:46
Selma BekkelundGjøvik skiklubb20073 km14:38
Thea VikenLena if20073 kmDeltatt
Elise S. KjeldsbergVind il20083 km14:05
Hannah MyrlandVind ik20083 km14.27
Julie Haug LundbyØstre Toten Skilag20083 km14:00
Matilde Haugen Reiss-JacobsenØTS20083 km15:06
Oliver S KjeldsbergVind il20083 kmDeltatt
Sina HovdeGjøvik Skiklubb20083 km15:05 
Sivert DragerengenRaufoss IL Langrenn20083 kmdeltatt
Vetle Østlien EvensenVind IL20083 km14:51
Henrik Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20093 km22:52
Petter VikenØstre Toten skilag20093 kmDeltatt
Ida Haugen Reiss-JacobsenØTS 20103 km16:40
Silje DysteØstre Toten skilag20103 km21:54
Carmen Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20113 km15:03
Carmen Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20113 km14:39
Henrik Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20113 km15:03
Linus BekkelundGjøvik skikkubb20113 km17:52
Sofie Manum-FarstadVind20123 km18:46
Frida BekkelundGjøvik skiklubbSenior3 km17:52
Hans RognlienØstre Toten Skilag Senior3 km14:41
Håvard NjåGjøvik FriidrettsklubbSenior3 km14:13
Trude BollingmoRaufoss il langrennSenior3 km19;10
FrodeFarstad Senior 3 km18:46
Marius Staven
Senior 3 km18:01
Terje Olstad BeckTotenåsen løp / Gjøvik FIKSenior 3 km12:00
August HovdeGjøvik skiklubb 20045 km19:59 
Synne BollingmoRaufoss Il langrenn 20045 km24;29
Carene Moen RingenVind20055 kmDeltatt
Eline AmlieRaufoss Friidrett20055 km23:53
Iselin S KjeldsbergVind il20055 kmDeltatt
Iselin S KjeldsbergVind il20055 km26:42
Malin HoelsveenRaufoss IL Langrenn20055 km22:04
Mathias HoelsveenRaufoss IL Langrenn20055 km21:10
Synne DragerengenRaufoss IL Langrenn20055 kmdeltatt
Anders DokkeRaufoss il Langrenn 20065 kmDeltatt
Bastian Nikolai HoelRaufoss20065 kmDeltatt
Selma BekkelundGjøvik skiklubb20075 km25:12
Henrik Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20095 km22:57
Mattis Aaslund
20095 km35.00
Anders KvikstadTeam SRFSenior5 km21:15
Andis Kleinbergs
Senior5 km24:32
Andis Kleinbergs
Senior5 km24:32
Anita DokkeEinaSenior5 kmDeltatt
Are BekkelundGjøvik skiklubbSenior5 km23:05
Bjørn HoelsveenEinaSenior5 km28:30
Einar HovdenIhle ilSenior5 km27:25
Einar HovdenIhle ilSenior5 km27:25
Eirin LodgaardByåsenSenior5 km42:40
Elisabeth HoelsveenEinaSenior5 km28:55
Erling Magnus BrøsteØTSSenior5 km25:10
Espen JensenRaufoss LangrennSenior5 km21:49
Ewa Holmstad
Senior5 km27:19
Gerda L NubdalBenteler BILSenior5 kmDeltatt 
Gerda L NubdalBenteler BILSenior5 km31:35
Gerda L NubdalBenteler BILSenior5 km31:35
Håvard Petterson
Senior5 km25:37
Janne ØstlienVind ILSenior5 km23:50
Jonny LøkkenVind Senior5 km24:48
Jørn DragerengenRaufoss IL Langrennsenior5 km24:26
Kolbjørn AsphaugVind ILSenior5 kmDeltatt
Lars Helge AndersenRaufoss IL Senior5 km20:16
Mari  FodstadØstre Toten SkilagSenior5 kmDeltatt
Marius Viken VesteråsVarde IL / Gjøvik Toten LangrennSenior5 km19:28
Mårten Soleng SkinstadGjøvik FIK/Vind IL/Team CoopSenior5 km19:28
Oddveig  Bjerke DragerengenRaufoss IL Langrennsenior5 kmdeltatt
Ola Ø. NisjaPondusjoggen Team Bygdø ILSenior5 km21.39
Peter Lerche RaadalØstre Toten SkilagSenior5 km30:25
Petter Soleng SkinstadGjøvik FIK/Vind IL/Team CoopSenior5 km19:36
Pål Bergum StensethKafteins corner / Raufoss ILSenior5 km23:22
Rune O BrøsteBenteler BILSenior5 km24:00
Rune O BrøsteBenteler BILSenior5 km24:00
Siv AsphaugVind ILSenior5 kmDeltatt
Thor Anders VesteråsVarde ILSenior5 km24:12
Øystein MyrlandVind ilSenior5 km20.47
Øyvind Hovde
Senior5 km28:12
Øyvind SnipstadVind ilSenior5 kmDeltatt
Åge SkinstadVind IL / Lensbygda Senior5 km28:25
Elin S. KjeldsbergVind ilSenior 5 kmDeltatt
Terje Olstad BeckTotenåsen løp / Gjøvik FIKSenior 5 km20:40
Anders Fosslien Walbye
20047 km32.05
Elisabeth RåstadVitensenteret Innlandet ILSenior7 km46:42
Terje Olstad BeckTotenåsen løp / Gjøvik FIKSenior7 km27:56
Arnfinn NerengBenteler BilSenior 7 kmDeltatt
Svein Peder BakkenØstre Toten SkilagSenior 7 kmDeltatt




Her er de beste tidene som er registrert i Karidalen:

 

3km jenter: Hedda Bakkemo 13:20 (2014) 

5km jenter: Otilie Bollingmo 21:01 (2014)

8km jenter: Hege Skari 31:44 (2017)

 

3km gutter: Eskil Engdal 12:25 (2017)

5km gutter: Petter Soleng Skinstad 18:36 (2017)

8km gutter: Edmund Haugen 26:28 (2014) 

Levert av IdrettenOnline