GT-karusellen Vind uke 19-20

Tider og deltakelse registreres under påmelding. Navn og tider publiseres her en gang i døgnet i perioden løpet pågår.

Evt spørsmål kan sendes til: gtkarusellen@gmail.com

 

Listen over gjennomført løp (oppdatert 11. juni2020 kl 15.26):


Her er deltakerne i et regneark:

Lister tider GT-karusell 2020

 
GT-karusellen Vind
NavnKlubbFødselsårLøypeTid
Eskil FauchaldØstre Toten Skilag20061 kmDeltatt
Julian Engum NilsenVarde il20101 km7:52
Oda Bakke FuglerudVind IL20101 km06:07
Johannes NisjaBygdø IL20111 kmDeltatt
Johannes NisjaBygdø IL20111 kmDeltatt
Tuva NjåGjøvik Friidrettsklubb20121 km8:37
Lovise Anne Marlene NisjaBygdø IL20131 kmDeltatt
Magnus Haug LundbyØstre Toten Skilag20131 kmDeltatt
Sebastian Manum-FarstadVind IL20161 kmDeltatt
Håvard NjåGjøvik FriidrettsklubbSenior1 km8:37
Hanna Lerche FodstadØstre Toten Skilag20043 kmDeltatt
Tobias NjåGjøvik Friidrettsklubb20053 km13:32
Eline HaugstulenRaufoss IL Langrenn20063 km18:10
Simen S. FursethVind il20063 kmDeltatt
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL20073 km20:05
Elias Sønsteby BjørkvoldVind IL 20073 km15:20
Erik ThuneVind20073 km14:03
Halvard Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20073 km19:25
Hedda NjåGjøvik Friidrettsklubb20073 km15:09
Kaja StendeRaufoss il Langrenn20073 km17:15
Karen Haanes StrandlieGjøvik Skiklubb20073 km15:05
Sander RønningenVind20073 km19:14
Sebastian RønningenVind 20073 km14:57
Selma BekkelundGjøvik Skiklubb20073 km14:25
Thea VikenLena if20073 kmDeltatt
Elise S. KjeldsbergVind il20083 km14:22
Emilie Husby BergVind IL20083 km14:34
Hannah MyrlandVind in20083 km14.41
John FauchaldØstre Toten skilag20083 km16:02
Julie Haug LundbyØstre Toten Skilag20083 km13:50
Ludvig OtterholmRaufoss Langrenn20083 kmDeltatt
Martin Moslet EvensenRaufoss IL langrenn20083 kmDeltatt
Matilde Haugen Reiss-jacobsenØstre Toten skilag20083 km14:46
Oliver S KjeldsbergVind il20083 km14:32
Sina HovdeGjøvik skiklubb20083 km14:34 
Sivert DragerengenRaufoss IL Langrenn20083 kmdeltatt
Vetle Østlien EvensenVind IL20083 km15:26
Vetle Østlien EvensenVind IL20083 km14:23
Benjamin Manum-FarstadVind IL20093 km15.18
Petter VikenØstre Toten skilag20093 kmDeltatt
Ida Haugen Reiss-JacobsenØstre Toten skilag20103 km16:49
CarmenAasvoll-Rognlien 20113 km15:03
Carmen Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20113 km15:05
Linus BekkelundGjøvik Skiklubb20113 km16:12
Mathias Moslet EvensenRaufoss IL langrenn20113 kmDeltatt
Imre Øveraas Olsen
20123 km41:04
Jens Bytingsvik Bævre
20123 km41:04
Sofie Manum-FarstadVind IL20123 km16.52
Leander Haugom HenriksveenØstre Toten Skilag20133 kmDeltatt
Erling BjerregårdRaufoss LangrennSenior3 kmDeltatt
Frida BekkelundGjøvik SkiklubbSenior3 km16:12
Frode FarstadVind ILSenior3 kmDeltatt
Hans RognlienØstre Toten Skilag Senior3 km15.05
Heidi OtterholmRaufoss LangrennSenior3 kmDeltatt
Merete NarumRaufossSenior3 kmDeltatt
Rita K. BakkeVindSenior3 km18:35
Trude BollingmoRaufoss il langrennSenior3 km18:30
Herman UlsrudGjøvik friidrett20026 km25:40
Lars FauchaldØstre Toten Skilag/Team Lygna Skiskyting20026 km23:40
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL 20046 km30:33
August HovdeGjøvik Skiklubb20046 km23:25
Eivind BergeGjøvik Skiklubb20046 km28:07
Synne BollingmoRaufoss il langrenn 20046 km28:10
Carene Moen RingenVind IL20056 kmDeltatt
Casper Engum NilsenVind il20056 km28:01
Iselin S KjeldsbergVind il20056 km31:16
Malin HoelsveenRaufoss IL Langrenn20056 km25:40
Mathias HoelsveenRaufoss IL Langrenn20056 km24:03
Sofie BjerregårdRaufoss IL Langrenn20056 km30:12
Synne DragerengenRaufoss IL Langrenn20056 kmdeltatt
Albert OtterholmRaufoss Langrenn20066 kmDeltatt
Bastian Nikolai HoelRaufoss20066 km28,36
Magnus Moslet EvensenRaufoss IL langrenn20066 kmDeltatt
Sindre Østlien EvensenVind IL20066 km27:22
Anders DokkeRaufoss IL Langrenn20066 kmDeltatt
Ludvig Lunde RagnhildsløkkenVind IL20076 km28.59
Selma BekkelundGjøvik skiklubb20076 km30:50
Henrik Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20096 km27.45
Henrik Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20096 km27:17
Alexander HerheimOptio IncentivesSenior6 km24:12
Anders KvikstadTeam SRFSenior6 km24:38
Andis Kleinbergs
Senior6 km28:31
Are BekkelundGjøvik SkiklubbSenior6 km26:46
Bjørn HoelsveenEinaSenior6 km32:25
Cato NilsenVind ilSenior6 km35:58
Einar HovdenIhleSenior6 km32:37
Eirin LodgaardByåsen ILSenior6 km35:47
Elisabeth HoelsveenEinaSenior6 km35:11
Elisabeth RåstadVitensenteret Innlandet ILSenior6 km41:07
Erling StølenVind ILSenior6 km23:49
Gerda L NubdalBenteler BILSenior6 kmDeltatt
Gerda L NubdalBenteler BILSenior6 km36:35
Hans Jørgen LundbyØstre Toten SkilagSenior6 km26:30
Hege SolerødGjø-Vard OLSenior6 km37:26
Håvard HaugstulenRaufoss IL LangrennSenior6 km30:46
Janne ØstlienVind ILSenior6 km27:46
Jonny LøkkenVind ILSenior6 km28:39
Julie Haugen
Senior6 km42:41
Jørn DragerengenRaufoss IL LangrennSenior6 km28.11
Karsten TornesVindSenior6 km24:35
Kirsti Moslet EvensenRaufoss IL langrennSenior6 kmDeltatt
Kolbjørn AsphaugVindSenior6 kmDeltatt
Lars Helge AndersenRaufoss IL  Senior6 km23:50
Maren Gaarder Bakken
Senior6 km42:17
Mari FodstadØstre Toten SkilagSenior6 kmDeltatt
Mari H ThuneVindSenior6 kmdeltatt
Marius Viken VesteråsGjøvik FIK/Varde IL/Gjøvik Toten LangrennSenior6 km22:40
Mårten Soleng SkinstadGjøvik FIK/Vind IL/Team CoopSenior6 km22:57
Mårten Soleng Skinstad
Gjøvik FIK/Vind IL/Team Coop
Senior6 km22:23
Odd Arnvid BollingmoRaufoss il langrennSenior6 km24:33
Oddveig Bjerke DragerengenRaufoss IL LangrennSenior6 kmdeltatt
Ola Ø. NisjaPondusjoggen Team Bygdø ILSenior6 km25.37
Pernilla EgediusVind ilSenior6 km30:16
Peter Lerche RaadalØstre Toten SkilagSenior6 km43:12
Petter HerheimBDOSenior6 km22:55
Petter Soleng SkinstadGjøvik FIK/Vind IL/Team CoopSenior6 km23:06
Petter Soleng SkinstadGjøvik FIK/Vind IL/Team Coop
Senior6 km22:00
Pål Bergum StensethKafteins cornerSenior6 km26:42
Sara Bye RønningTeam SRFSenior6 km34:55
Siv AsphaugVindSenior6 kmDeltatt
Terje Olstad BeckGjøvik FIK / Totenåsen løpSenior6 km24:15
Thor Anders VesteråsVarde ILSenior6 km28:31
Tor Arne SkjervheimNammo BILSenior6 km32:58
Trond EvensenRaufoss IL langrenn Senior6 kmDeltatt
Vegar Brøndbo
Senior6 km24:52
Øystein MyrlandVind ilSenior6 km24.08
Øyvind Hovde
Senior6 km32:15
Øyvind SnipstadVind IL Senior6 km26.55
Anders Fosslien Walbye
20049 km44:00
Glenn-Erik WoldSI aktiv Gjøvik Senior13 km64:53
Glenn-Erik WoldSI aktiv Gjøvik Senior13 km57:18
Ola Ø. NisjaPondusjoggen Team Bygdø ILSenior13 km55:06
Torbjørn Fredlund
Senior13 km55:48
Arnfinn NerengBenteler bilSenior 13 kmDeltatt




Levert av IdrettenOnline