GT-karusellen Raufoss uke 23-24

Tider og deltakelse registreres som påmelding på denne linken:

Registrering av gjennomført løp på Raufoss gjøres her.

Du kan løpe mellom 1. og 15. juni


Det er frivillig betaling for å delta på dette opplegget nå i vår, men klubbene setter pris på å få inn noen inntekter så har du lyst og mulighet kan startkontingent og bidrag Vippses til 87528 (Vind IL). Det er samme Vipps-kode på alle løpene og anbefalt beløp er kr 60 per løp.



Spørsmål kan stilles på mail til: gtkarusellen@gmail.com


Listen over gjennomført løp Raufoss (oppdatert 15. juni kl 14:46):

Lister tider GT-karusell 2020

 
GT-karusellen Raufoss
NavnKlubbFødselsårLøypeTid
Hedda NjåGjøvik Friidrettsklubb20071 km4:06
Tuva NjåGjøvik Friidrettsklubb20121 km4:06
Alvin Berg
20121 km09:28
Jens Bytingsvik Bævre
20121 km09:28
Sofie BjerregårdRaufoss IL langrenn20052 km06.27
Håvard NjåGjøvik FriidrettsklubbSenior3 km13:20
Carmen Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20113 km14:02
Sina HovdeGjøvik skiklubb 20083 km14:03
Hedda NjåGjøvik Friidrettsklubb20073 km14:07
Vetle Østlien EvensenVind IL20083 km14:27
Øyvind Hovde
Senior3 km14:37
Ida Haugen Reiss-JacobsenØstre Toten skilag20103 km15:10
Halvard Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20073 km17:00
Frida BekkelundGjøvik SkiklubbSenior3 km18:02
Linus BekkelundGjøvik Skiklubb20113 km18:02
Hannah MyrlandVind il20083 km14.04
Hans RognlienØstre Toten Skilag Senior 3 km14.05
Tobias NjåGjøvik Friidrettsklubb20053 kmDeltatt
Sivert DragerengenRaufoss IL langrenn20083 kmDeltatt
Johannes NisjaBygdø IL20113 kmDeltatt
Ola Ø. NisjaPondusjoggen Team Bygdø ILSenior3 kmDeltatt
Petter Soleng SkinstadGjøvik FIK/Vind IL/Team CoopSenior5 km15:20
Anders Dokke
20065 kmDeltatt
Mårten Soleng SkinstadGjøvik FIK/Vind IL/Team CoopSenior5 km15:23
August  HovdeGjøvik skiklubb20045 km16:04 
Lars Helge AndersenRaufoss ILSenior 5 km16:06
Sindre Østlien EvensenVind IL20065 km17:14
Espen JensenRaufoss IF LangrennSenior5 km17:25
Henrik Aasvoll-RognlienØstre Toten Skilag 20095 km17:45
Are BekkelundGjøvik Skiklubb20075 km18:16
Eline AmlieRaufoss Friidrett20055 km18:48
Janne ØstlienVind ILSenior5 km18:52
Jonny LøkkenSRFSenior5 km18:54
Jørn DragerengenRaufoss IL LangrennSenior5 km19:25
Torbjørn Fredlund
Senior5 km19:54
Selma BekkelundGjøvik Skiklubb20075 km20:31
Øystein MyrlandVind ilSenior5 km16.26
Torbjørn Fredlund
Senior5 km19.54
Kolbjørn AsphaugVind ILSenior5 kmDeltatt
Siv AsphaugVind ILSenior5 kmDeltatt
Trude bollingmoRaufoss il langrenn Senior5 kmDeltatt
Andis Kleinbergs
Senior5 kmDeltatt
Synne DragerengenRaufoss IL Langrenn20055 kmDeltatt
Casper NilsenVind il20055 kmDeltatt
Gerda L NubdalBenteler BILSenior5 kmDeltatt
Glenn-Erik WoldSI Aktiv GjøvikSenior10 km (2*5 km)39:25


  

Levert avIdrettenOnline